Specjalista ds. sprzedaży B2B

Erro: Formulário de contacto não encontrado.

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług z zakresu zarządzania flotą oraz optymalizacji procesów biznesowych;
  • Bieżąca obsługa Klientów i opieka posprzedażowa;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na partnerskiej współpracy;
  • Reprezentowanie marki Cartrack na podległym terenie.

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w obszarze aktywnego pozyskiwania Klientów Biznesowych;
  • Doświadczenie w sprzedaży i budowaniu trwałych relacji biznesowych;
  • Nastawienie na realizację celu;
  • Umiejętność samomotywacji i chęci pracy w sprzedaży;
  • Znajomość lokalnego rynku i umiejętność zdobywania kontaktów handlowych;
  • Indywidualizm w działaniu;
  • Chęć wspierania biznesu Klienta poprzez sprzedaż nowoczesnego oprogramowania;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług dla flot i pojazdów osobowych (CFM, leasing, karty paliwowe, telematyka, oprogramowanie).

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Motywujący system prowizyjny;
  • Kompleksowe stanowisko – zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy;
  • Szeroki wachlarz szkoleń – szkolenia produktowe, sprzedażowe;
  • Wyjazdy integracyjne;
  • Możliwość wewnętrznego awansu;
  • Praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

System benefitów Cartrack

Stawiamy na kompleksowość i profesjonalizm naszego działania. Przykładamy ogromną wagę do jakości – usług, systemu oraz naszej codziennej pracy operacyjnej. Jesteśmy firmą innowacyjną dostarczającą systemów zwiększających bezpieczeństwo i poprawiających parametry użytkowe i finansowe przedsiębiorstw. Jesteśmy Cartrack Polska – zapraszamy do naszego zespołu!

Nowoczesna telemetria, której producentem i dystrybutorem jest Cartrack Polska, to potężne narzędzie w rękach właścicieli firm i menadżerów flot. Usługi telemetryczne pozwalają w sposób kompleksowy budować systemowe wsparcie dla przemyślanych polityk i procedur bezpieczeństwa, co ma bezpośredni wpływ na reakcje
i długofalowe zachowania kierowców – jeżeli chcesz z nami budować kolejne rozdziały naszego rozwoju, wyślij nam swoje CV!