Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Erro: Formulário de contacto não encontrado.

Zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnym Klientem;
  • Współpraca i wsparcie regionalnych Przedstawicieli Handlowych;
  • Obsługa systemu CRM, raportowanie i rejestrowanie danych;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na partnerskiej współpracy;
  • Reprezentowanie marki Cartrack.

Nasze wymagania

  • Gotowość do rozwijania kompetencji związanych z kontaktem z Klientem;
  • Sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji;
  • Własna inicjatywa i proaktywna postawa.
  • Doświadczenie nie jest konieczne, wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Motywujący system prowizyjny;
  • Kompleksowe stanowisko – zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy;
  • Szeroki wachlarz szkoleń – szkolenia produktowe, sprzedażowe;
  • Wyjazdy integracyjne;
  • Możliwość wewnętrznego awansu;
  • Praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

System benefitów Cartrack

Stawiamy na kompleksowość i profesjonalizm naszego działania. Przykładamy ogromną wagę do jakości – usług, systemu oraz naszej codziennej pracy operacyjnej. Jesteśmy firmą innowacyjną dostarczającą systemów zwiększających bezpieczeństwo i poprawiających parametry użytkowe i finansowe przedsiębiorstw. Jesteśmy Cartrack Polska – zapraszamy do naszego zespołu!

Nowoczesna telemetria, której producentem i dystrybutorem jest Cartrack Polska, to potężne narzędzie w rękach właścicieli firm i menadżerów flot. Usługi telemetryczne pozwalają w sposób kompleksowy budować systemowe wsparcie dla przemyślanych polityk i procedur bezpieczeństwa, co ma bezpośredni wpływ na reakcje
i długofalowe zachowania kierowców – jeżeli chcesz z nami budować kolejne rozdziały naszego rozwoju, wyślij nam swoje CV!